typy-premium

Typy Premium, czyli rewolucja w zakładach bukmacherskich!

W Polsce mamy nowy system obstawiania zakładów. Chodzi o Typy Premium, które w społeczności bukmacherskiej robią prawdziwą furorę. Pomysłodawcy tego przedsięwzięcia mogą się pochwalić już tysiącami zadowolonych graczy, którzy korzystają z ich usługi. Chociaż czy możemy mówić o usłudze, jeżeli za nic tutaj nie płacimy? Nazwijmy więc Typy Premium programem, dzięki któremu typerzy mogą w końcu częściej zacząć wygrywać u bukmachera.

Typy Premium, a zakłady bukmacherskie

Typy Premium to nowość na polskim rynku bukmacherskim, która ma za zadanie ułatwić graczom osiąganie zysków w zakładach. Nie otrzymujemy żadnej gwarancji czy innych zapewnień o nieomylności, a po prostu gotowe typy z przeanalizowanych spotkań. Jak wiadomo, nie da się ciągle wygrywać obstawiając mecze, ponieważ co rusz zdarzają się niespodzianki w sporcie. Można jednak zminimalizować ryzyko i zwiększyć jednocześnie swoje szanse na zwycięstwo. Wszystko dzięki profesjonalnej analizie, której dokonują typerzy zawodowo zajmujący się zakładami.

kupon-dnia

Mamy więc dostęp do wiedzy osób, które na bieżąco śledzą najważniejsze europejskie ligi piłkarskie i dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Typy są wzbogacone o rzetelną analizę, szczegółowe statystyki oraz ciekawe newsy i informacje, które mogą mieć wpływ na rezultaty meczów. W ten sposób gracze osiągają pewnego rodzaju przewagę nad bukmacherem, ponieważ łatwiej im określić wartościowe typy, na przykład ze względu na wysoki kurs lub świadomość tego, że kluczowych piłkarzy zabraknie w ważnym meczu. Osobiście sprawdziłem skuteczność Typów Premium i muszę przyznać, że stoi ona na zadowalającym poziomie. W ciągu kilku tygodni wyszedłem na satysfakcjonujący plus i prawdopodobnie zdecyduję się na kontynuację swojej przygody z nowym sposobem obstawiania.

Ile kosztuje dostęp do typów?

Absolutnie nic. Dostęp do typów jest darmowy, co stanowi ogromną przewagę nad internetowymi specami, którzy liczą sobie słono za swoje predykcje meczów. Eksperci w Typach Premium dają nam na tacy swoje typy wraz z analizą i nie musimy im za to nic płacić. Wystarczy dokonać rejestracji w serwisie i aktywować swój status VIP. Wtedy będziemy mogli otrzymywać typy codziennie rano. Fakt, że przesyłane analizy są zupełnie za darmo dodatkowo czyni ten program godnym zainteresowania.

Jak się zarejestrować?

Jeśli już zainteresowałeś się darmowymi typami od zawodowych graczy, musisz założyć konto na stronie premiumtypy.pl. W tym celu będziesz musiał podać swój adres e-mail lub numer telefonu. Będzie to potrzebne to późniejszej aktywacji statusu VIP, więc dane muszą być prawdziwe. Następnym krokiem jest wybranie bukmachera (partnera serwisu), u którego jeszcze nie mamy konta. Zakładamy je i wpłacamy depozyt, żeby odebrać bonus na start i oczywiście mieć za co grać. Wysyłamy screeny z maila powitalnego od bukmachera oraz stanu konta po wpłacie. Na koniec potwierdzamy status VIP, aktywując konto przez e-mail.

fuksiarz-wygrana-premium-typy

Jakiego bukmachera najlepiej wybrać?

Wybór bukmachera jest krokiem przy którym z pewnością spędzisz najwięcej czasu. Choć jest on ograniczony do partnerów serwisu, warto przyjrzeć się temu, co można zyskać w każdym przypadku. Poniżej postanowiliśmy przedstawić szczegółową ofertę powitalną każdego z dostępnych:

  • Fuksiarz – cashback 50% do 500 PLN
  • Betcris – 50 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN freebet
  • Superbet – zakład bez ryzyka do 1300 PLN + bonus od depozytu do 200 PLN + freebet 34 PLN

Założenie konta nic nie kosztuje, a dzięki rejestracji poprzez Typy Premium możemy otrzymać podwyższone bonusy i specjalne boosty kursów bukmacherskich. Na e-mail otrzymamy również dedykowane promocje wyłącznie dla graczy VIP. Najlepiej najpierw zapoznaj się z warunkami każdego bonusu na start u powyższych bukmacherów i dopiero wtedy dokonaj wyboru.

premium-typy-skuteczność

Czy warto?

Tylko tyle za otrzymanie darmowych typów na zakłady bukmacherskie. Czy to się opłaca? Można tylko zyskać, bo przecież nic nie płacimy, więc dlaczego nie? Gracze, którzy od lat nie mogą osiągnąć zadowalającego zysku przystępują do programu Typy Premium i nagle ich styl obstawiania zupełnie się zmienia. Zaczynają wygrywać i zwiększa się ich skuteczność w zakładach. To prostu trzeba wypróbować. Status VIP jest aktywny przez cały rok i w tym czasie możemy liczyć na codzienną dawkę darmowych typów. Przed wygaśnięciem VIP-a dostajemy powiadomienie o możliwości jego przedłużenia, a ja jestem przekonany, że już bez Typów Premium nie będę więcej obstawiał.